Historia klienta: Najgorsza lokatorka w Polsce?

Oszczędność: 18 800 zł

Brak doświadczenia w wynajmie

Kiedy wynajmujący, pan Andrzej podpisał umowę z lokatorką, nie wiedział, jak wielkie spowoduje ona problemy. Po pół roku jego strata przez brak płatności czynszu i zniszczenia wynosiła ponad 21 000 zł! Na szczęście zadbał on o ochronę Rendin i odzyskał pieniądze.

Więcej

Bezpieczny wynajem mieszkania? Tylko z Rendin.

Przeczytaj, jak skutecznie i szybko pomagamy wynajmującym:

Historia klienta: Filip Kowarski i lokatorka - oszustka

Oszczędność: 5100 zł

Niemal 10 lat doświadczenia w wynajmie

Filip Kowarski to doświadczony biznesmen, który wie, jak ważny jest bezpieczny wynajem mieszkania. Wybrał on najem okazjonalny z Rendin i zyskał najlepszą ochronę umowy w Polsce. Pomogliśmy mu, kiedy na jego drodze pojawiła się lokatorka - oszustka.

Więcej

Historia klienta: Nieuczciwy najemca zrobił 20 000 zł długu

Oszczędność: 20 000 zł

Brak doświadczenia w wynajmie

Najgorsze, co może spotkać wynajmującego, to nieuczciwy najemca - zawodowiec. Taki, który podpisując umowę najmu, już wie, że zamiast płacić czynsz będzie żyć wygodnie na koszt wynajmującego. Czy taka właśnie osoba wynajęła mieszkanie pani Anety? Oceńcie sami.

Więcej

Historia klienta: Imprezowy lokator i szkody na 22 000 zł

Oszczędność: 22 000 zł

3 lata doświadczenia w wynajmie

Teresa to doświadczona wynajmująca, która ma w Warszawie wiele mieszkań na długoterminowy najem. Choć większość jej relacji z lokatorami była pozytywna, spotkała też takiego, który wyrządził znaczne szkody w wynajmowanej przez siebie nieruchomości.

Więcej

Historia klienta: Nierzetelni najemcy i ochrona Rendin

Oszczędność: 5000 zł

2 lata doświadczenia w wynajmie

Pan Jarosław wynajął mieszkanie parze, która po wyprowadzce zostawiła za sobą kosztowne w usunięciu szkody. To zwykle dla wynajmującego stracone pieniądze i nerwy, ale nie tym razem. Pan Jarosław podpisał umowę najmu na Rendin i szybko otrzymał pomoc.

Więcej