Nasi klienci

Dlaczego wynajmujący nas kochają?

Rendin daje wynajmującym bezpieczeństwo, na którym mogą polegać. To dlatego zostają oni z nami na kolejne okresy wynajmu i polecają nas innym właścicielom nieruchomości.

Dowiedz się więcej

Zaufały nam tysiące wynajmujących takich, jak Ty.

Nasi klienci uwielbiają skuteczną ochronę, przyjazną obsługę klienta i ekspertów z działu prawnego.

Zobacz, w jaki sposób pomagamy, kiedy coś pójdzie nie tak

Nasz cel to wspieranie wynajmujących, gdy lokatorzy przestają płacić, lub uszkadzają i niszczą meble i wyposażenie nieruchomości. Historie naszych klientów pokazują, jak skuteczna i wydajna jest nasza pomoc i jak staliśmy po stronie wynajmujących, rozwiązując ich problemy.

Historia klienta:
Nieuczciwy najemca zrobił
aż 20 000 zł długu

Oszczędność: 20 000 zł

Brak doświadczenia w wynajmie

Najgorsze, co może spotkać wynajmującego, to nieuczciwy najemca - zawodowiec. Taki, który podpisując umowę najmu, już dobrze wie, że zamiast normalnie regulować czynsz będzie żyć na jego koszt. Czy taka osoba wynajęła mieszkanie pani Anety? Oceńcie sami.

Więcej

PISZĄ O NAS

Opinie naszych klientów mówią same za siebie

Przeczytaj ponad 600 opinii od zadowolonych klientów z Google, Facebooka i naszych ankiet.

Jarosław Kwiecień

Wynajmujący

Rendin to nie tylko platforma technologiczna usprawniająca zawarcie umowy pomiędzy wynajmującym a najemcą, to przede wszystkim zespół profesjonalistów i nowoczesne know-how bezpiecznego wynajmu mieszkania. Przekonałem się o tym, kiedy pojawiły się problemy. Współpracując z Rendin, nie pozostałem sam. Przedstawiciel Rendin okazał się sprawnym i skutecznym negocjatorem – problemy zostały rozwiązane. Po zdobytych doświadczeniach uważam, że warto skorzystać z nowoczesnych rozwiązań oraz umiejętności i wiedzy zespołu Rendin. Dlatego polecam wynajęcie mieszkania przez platformę Rendin.

Karolina Radomyska

Wynajmujący

Czuć, że Rendin dba o swoich klientów. Już dawno nie miałam kontaktu z firmą, w której każde zapytanie jest rozpatrzone od razu i to z indywidualnym podejściem, bez wysyłania automatycznych wiadomości. Mam bardzo dobre doświadczenie i polecam.

Jakub Kowalski

Wynajmujący

Jeśli firma po prostu weryfikuje lokatora, ale nie daje żadnych gwarancji, nie daje mi to poczucia pewności. W przypadku Rendin mam pewność, że zależy Wam na odpowiednim przeprowadzeniu weryfikacji, bo później bierzecie odpowiedzialność finansową za tę osobę.

Sebastian Oswald

Wynajmujący

Lubię nowe rozwiązania i od razu spodobało mi się zabezpieczenie najmu Rendin. Nie ma drugiego takiego rozwiązania na rynku, a przekonuje mnie też to, że firma pochodzi z Estonii, czyli wylęgarni dobrych startupów. Szybko odpowiadają na pytania, a aplikacja jest intuicyjna i przyjazna. Polecam.

Karolina Drąg

Wynajmujący

Polecam nie tylko ze względu na poręczenie do Rendin, ale też ze względu na świetną obsługę klienta. W bardzo długiej rozmowie, gdzie miałam dużo pytań, dostałam wszystkie odpowiedzi wyczerpująco i w miły sposób. Polecam szczególnie jeśli nie ma się jeszcze doświadczenia z wynajmowaniem mieszkań.

Tadeusz Kula

Wynajmujący

Straciłem 4 miesiące czynszu i opłat. Nie miałem zabezpieczenia Rendin. Z nową umową już będę miał.

Anna Kisicka-Turkuła

Wynajmujący

Polecam współpracę z platformą Rendin, wsparcie prawników od samego początku do końca w procesie najmu, mam nadzieję na udaną dalszą współpracę. :)

Barbara Sarnecka

Wynajmujący

Profesjonalne podejście do tematu , kopalnia wiedzy dla niewprawnych wynajmujących i najemców oraz kompetentna załoga firmy. Polecam.

Gabriela Kielak

Wynajmujący

Bardzo pomocna firma przy wynajmie mieszkania, weryfikacja potencjalnych kandydatów. Szybko i wyczerpująco odpowiadają na pytania. Wszystkie dokumenty w jednym miejscu w dostępnej, intuicyjnej aplikacji. Polecam dla wynajmujących jak i dla lokatorów.

Marta Danielewicz

Wynajmujący

Bardzo polecam wynajem mieszkania za pośrednictwem platformy Rendin. Zawarcie umowy było bardzo szybkie i bezproblemowe, ale co ważniejsze została ona zawarta dopiero po pozytywnej weryfikacji najemcy. Dodatkowo umowa została przygotowana w oparciu o aktualne przepisy prawa, więc nie musieliśmy się obawiać, że z naszej strony coś zostanie pominięte. W trakcie całego procesu mogliśmy liczyć w każdym momencie na bardzo profesjonalną pomoc naszego opiekuna, za co bardzo dziękujemy.

Artur Dolecki

Wynajmujący

Bezstresowe ogarnięcie umowy najmu, i “święty spokój” po jej podpisaniu. Tego szukałem.

Dorota Was

Wynajmujący

Polecam współpracę z Rendin Polska. Dobra komunikacja, wsparcie w rozwiązywaniu problemów, mili ludzie. :)

Filip Kowarski

Wynajmujący

Straty finansowe powodowane przez nieuczciwego najemcę mogą być naprawdę duże. To nie tylko niezapłacony czynsz i koszty remontu zdewastowanego lokalu, ale też pieniądze, których nie zarobiliśmy przez przestój potrzebny na remont i znalezienie nowego najemcy. Na szczęście żyjemy w ciekawych czasach i kiedy pojawia się problem, szybko znajduje się ktoś, kto ten problem chce rozwiązać. Rozwiązanie proponowane przez Rendin jest na tyle ciekawe, że wynająłem przez platformę cztery mieszkania.

Michał Korneszczuk

Wynajmujący

Wynajmuje przez Rendin od 3 miesięcy. Fajny proces i duża pomoc w przygotowaniu dokumentów.

Małgorzata Lindner

Wynajmujący

Z czystym sumieniem daję 5/5 gwiazdek. Dobra obsługa klienta, wygodny interfejs, łatwość poruszania się po platformie i przede wszystkim usługa, która rozwiązuje mój problem. Myślałam o ubezpieczeniu wynajmu, ale zabezpieczenie płatności i to, że nie jestem sama w razie problemu, tylko mam wsparcie prawników przekonało mnie bardziej. Przydało się już od początku, gdy miałam pytania na etapie samego pójścia do notariusza z umową najmu okazjonalnego. Mogę zdecydowanie polecić.

Halinka Wesołkin

Wynajmujący

Polecam bardzo! Wszystkie potrzebne dokumenty pod ręką, bardzo duża pomoc osób pracujących pod telefonem o każdej porze dnia. Mogę spokojnie spać...

Antek Rajek

Wynajmujący

Szybki i prosty proces wynajęcia mieszkania. Wszystko załatwione przez internet. Mogę polecić.

Anna Krzęczko

Wynajmujący

Dzięki Rendin nie martwię się czy lokator zapłaci za czynsz, będzie chciał wyprowadzić się jak umowa dobiegnie końca. Po prostu czuje się bezpiecznie z Rendin Polska.

Michal Klapuch

Wynajmujący

Polecam, duże wsparcie w procesie wynajmu.

Wojtek Łyszczak

Wynajmujący

Szybki i łatwy kontakt z firmą. Polecam!

Andrzej Wasilewski

Wynajmujący

Firmę polecili mi znajomi, którzy wynajmują poprzez Rendin i są zadowoleni. Też wynająłem swoje mieszkanie i też jestem zadowolony. Na razie nie mam problemów z lokatorem, więc brak doświadczeń jak rozwiązują takie sytuacje, ale miałem wsparcie obsługi klienta od początku przy zawieraniu umowy, więc mam nadzieję, że tak też będzie gdyby pojawiły się jakieś problemy.

Izabela Kokott

Wynajmujący

Bardzo polecam firmę Rendin,nie tylko za poręczenie, które daje,ale też za kontakt,który na każdym etapie wspòłpracy jest szybki i bardzo pomocny.

Piotr Stachowiak

Wynajmujący

Robią to co obiecują. Miałem problem z lokatorem i pomogli zakończyć szybko umowę. Były małe zniszczenia i zostały pokryte przez Rendin.

Antoni Rajek

Wynajmujący

Szybki i prosty proces wynajęcia mieszkania. Wszystko załatwione przez Internet. Mogę polecić.

Anna Kwasek

Wynajmujący

Ta usługa całkowicie eliminuje moje obawy, czy dostanę pieniądze za wynajem. Zdecydowanie polecam.

Dołącz do wynajmujących, którzy zabezpieczyli swoje umowy najmu

Odkryj przyjazną, prostą i bezpieczną platformę do cyfrowych umów najmu, które pokochali właściciele nieruchomości. Wypróbuj je, podziękujesz nam później.