Proste i darmowe ogłoszenia najmu Rendin

Odkryj prosty proces dodawania ogłoszeń oraz niezbędne kroki do znalezienia idealnego najemcy.

Cieszymy się zaufaniem tysięcy wynajmujących

Dodaj swoją nieruchomość za darmo, korzystaj z bezpłatnej weryfikacji najemcy i obserwuj, jak Twoje ogłoszenie przekształca się w prawnie wiążącą umowę. Te korzyści sprawiają, że wynajmujący wybierają naszą platformę.

Nr 1
najlepsza platforma ochrony najmu
7 500+
wynajmujących dołączyło do Rendin
48 000+
zweryfikowanych lokatorów

Jak korzystać z Rendin krok po kroku

Sprawdź nasz przewodnik, aby dowiedzieć się, jak zacząć korzystać z darmowych ogłoszeń i umów najmu w Rendin.

Przygotowanie do dodania ogłoszenia

Oto, co musisz zrobić, aby twoje ogłoszenie pojawiło się na naszym portalu.

Wypełnij podstawowe informacje o nieruchomości

Podaj adres nieruchomości, jej metraż, liczbę pokoi oraz inne szczegóły, takie jak miesięczny czynsz najmu.

Opis nieruchomości i zdjęcia

Stwórz opis, który naprawdę przemówi do potencjalnych najemców, i dodaj wysokiej jakości zdjęcia. To może zrobić ogromną różnicę w znalezieniu odpowiedniego najemcy.

Dokończ dodawanie ogłoszenia

Gdy będziesz zadowolony, dodaj ogłoszenie, a my zajmiemy się resztą. Pamiętaj, że zawsze możesz dokonać zmian lub dezaktywować ogłoszenie później.

Nie zapomnij - ogłoszenia na naszej platformie są zawsze bezpłatne!

Przygotuj się na znalezienie idealnego najemcy!

Teraz, gdy twoje ogłoszenie jest aktywne, czas znaleźć idealnego najemcę! Skorzystaj z naszego darmowego procesu weryfikacji najemców, by zapewnić sobie najlepszy możliwy wybór.

Udostępnij swoje ogłoszenie na Facebook'u

Nasze dane pokazują, że wynajmujący, którzy udostępniają swoje ogłoszenie Rendin na przykład w grupach na Facebook'u, zazwyczaj znajdują najemcę w ciągu zaledwie 2-3 dni.

Przeglądaj zweryfikowanych najemców

W ramach naszego procesu sprawdzania najemców, wszyscy kandydaci przechodzą dokładną weryfikację. Będziesz mieć dostęp do informacji o wszystkich kandydatach i możesz natychmiast skontaktować się z tymi, którzy mają czystą kartotekę.

Skontaktuj się z potencjalnymi najemcami

Poznaj naszych kandydatów, przeglądając informacje zawarte w ich profilu. To pomoże ci zawęzić wybór i znaleźć idealne dopasowanie. Zacznij kontaktować się z potencjalnymi najemcami od razu!

Wybierz idealnego najemcę

Gdy znajdziesz idealnego najemcę, bez trudu stwórz projekt umowy bezpośrednio z ogłoszenia. To zapewnia płynne przeniesienie wszystkich informacji o nieruchomości do umowy.

Wypełnij umowę najmu

Znajdziesz tutaj gotowe, stworzone przez profesjonalnych prawników wzory umowy najmu zwykłego, okazjonalnego oraz instytucjonalnego. Postępuj zgodnie ze wskazówkami i dodaj informacje o Twojej nieruchomości.

Zacznij od podstawowych danych

Najpierw poznajmy się lepiej. Wypełnienie wzoru umowy to nic trudnego, nawet jeżeli robisz to po raz pierwszy. Przeprowadzimy Cię przez każdy etap, w tym podanie takich danych jak strony umowy, data jej wejścia w życie, metoda i termin płatności, itp.

Dodaj strony umowy

Jeśli tworzysz umowę z ogłoszenia, dane wynajmującego, oraz wybranego przez Ciebie najemcy zostaną w umowie automatycznie uzupełnione.

Dodaj specjalne warunki

Ten krok jest opcjonalny. Jeśli masz jakieś dodatkowe warunki, które muszą pojawić się w umowie, opisz je na tym etapie.

Wersja online i do druku

Nasz proces tworzenia umowy odbywa się w pełni online, i należy zacząć od popisania umowy w wersji elektronicznej. Pamiętaj, że w przypadku najmu okazjonalnego i instytucjonalnego wydruk umowy z wygenerowanego pliku PDF jest niezbędny do sporządzenia aktu notarialnego.

Dokończ umowę najmu

To już prawie wszystko. Teraz zakończ proces w oparciu o nasze instrukcje, a w razie pytań skontaktuj się z obsługą klienta Rendin.

Podpisz umowę online

Złóż na umowie wstępny podpis elektroniczny przez Autenti, naszą zaufaną platformę do poświadczania dokumentów. Potem Ty i najemca otrzymacie instrukcje i umowę na swoje e-maile.

Wybrałeś najem okazjonalny lub instytucjonalny? Pamiętaj o notariuszu.

Po zatwierdzeniu umowy podpisem cyfrowym wydrukuj ją i podpisz w wersji papierowej. Wszystkie instrukcje znajdziesz w mailu od Rendin. Potem zanieś podpisany dokument do notariusza i poproś najemcę, aby do Ciebie tam dołączył.

W przypadku najmu okazjonalnego oraz instytucjonalnego jego obecność jest niezbędna by podpisać oświadczenia o dobrowolnym poddaniu się eksmisji. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Wypełnij protokół zdawczo-odbiorczy

Ten dokument pomoże Ci udowodnić stan wynajmowanego lokalu. Dodaj opisy i aktualne zdjęcia. Zrób to w dniu, w którym przekażesz lokal najemcy. Protokół będzie dowodem na wypadek, gdyby najemca wyrządził szkody w nieruchomości.

Przekaż nieruchomość

Po wykonaniu poprzednich kroków możesz już przekazać klucze najemcy.

O Twoje bezpieczeństwo dba teraz Rendin. Miłego wynajmu!

Gratulacje! Wszystkie dokumenty są gotowe, a my chronimy Twój najem.

Ciesz się wynajmem bez stresu

Rendin wspiera Cię przez cały okres trwania umowy. Oznacza to, że masz 10x wyższą ochronę niż w przypadku tradycyjnej jednomiesięcznej kaucji. Otrzymasz też bezpłatne porady prawne, kiedy tylko będą Ci potrzebne.

Płatności opłaty Rendin

Jeśli to Ty odpowiadasz za opłatę Rendin, otrzymasz miesięczne faktury, aby zapewnić terminowe płatności. Jeśli to najemca pokrywa koszty, gwarantujemy, że płatności będą dokonywane terminowo każdego miesiąca. Spokojnie, zajmiemy się wszystkim, abyś mógł skupić się na innych ważnych sprawach.

Pomoc w trakcie wynajmu

Jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z wynajmem, kwestiami technicznymi lub prawnymi, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji.

W razie zniszczeń lub braku płatności

Jak najszybciej daj nam znać! Nasza obsługa klienta przydzieli Ci eksperta w zakresie prawa, który doradzi co do kolejnych kroków.

Wynajem. W wersji turbo.

Dowiedz się, jak Rendin może pomóc Ci zabezpieczyć i ulepszyć Twoje doświadczenia z wynajmem. Oferujemy narzędzia i zasoby dla właścicieli, począwszy od tworzenia ogłoszeń po ochronę najmu i lepsze zrozumienie prawa, aby pomóc Ci efektywniej zarządzać swoją nieruchomością.

Bezpłatne ogłoszenia

Bezpłatnie twórz i zarządzaj swoimi ogłoszeniami dotyczącymi najmu

Ochrona i gwarancja

Zamień kaucję na sprawdzone rozwiązanie, które zapewnia 10-krotnie lepsze zabezpieczenie.

Weryfikacja lokatorów

Weryfikujemy lokatorów sprawdzając ich historię finansową w bazie dłużników

Historie klientów

Zapoznaj się z przykładami z życia wynajmujących korzystających z Rendin.

Zmieniamy najem nieruchomości

Zgodnie z polskimi przepisami, nawet nieuczciwy lokator 
ma większe prawa, niż wynajmujący. My wspieramy dobre relacje między stronami umowy rozwiązaniem, które daje właścicielom:

  • Gwarancję płatności czynszu

  • Rekompensatę za szkody w nieruchomości

  • Pomoc prawną zawsze, kiedy jej potrzebują

Wierzymy, że nowoczesny najem nieruchomości powinien być prosty, dostępny i bezpieczny dla wynajmujących oraz lokatorów.

Tysiące zweryfikowanych najemców czeka.

Przygotuj swoje ogłoszenie i zacznij przyciągać najemców od razu.