Zwykła umowa najmu z niezwykłą ochroną

Rendin to Twoje zabezpieczenie przed stratami finansowymi. Lokator nie płaci lub powoduje szkody w lokalu? Zwrócimy Ci utracone pieniądze, do 10-krotności miesięcznego czynszu. Wystarczy, że podpiszesz umowę przez naszą platformę.

Zobacz wszystkie korzyści oferty Rendin:

Gwarancja rekompensaty do aż 10-krotności czynszu

Rendin zabezpiecza przed brakiem opłat za czynsz i media oraz chroni nieruchomość do 10-krotności miesięcznego czynszu.

Ochrona całkowicie bezpłatna dla wynajmującego

Opłata Rendin, czyli jedynie 2,5% miesięcznego czynszu, pokrywana jest przez lokatora. Właściciel mieszkania nie płaci nic za ochronę!

Skuteczna weryfikacja kandydatów na lokatorów

Sprawdzamy w bazie ERIF, czy za potencjalnymi najemcami nie ciągną się długi. Dzięki temu gwarantujemy ich wypłacalność i wiarygodność.

Aktualny wzór umowy najmu lokalu oraz załączników

Właściciele korzystający z naszej platformy mają dostęp do aktualnego i zgodnego z przepisami wzoru wzorów umowy najmu zwykłego.

Skuteczna mediacja w konfliktach z lokatorami

Jesteśmy zawsze po Twojej stronie. W zakres naszej pomocy wchodzi zapobieganie problemom z lokatorami i ich rozwiązywanie.

Intuicyjny i szybki proces wynajmu nieruchomości

Wspieramy właścicieli w procesie najmu od jego początku do końca. Oferujemy dokumenty, poręczenie oraz eksperckie wsparcie.

Dlaczego warto mieć dodatkową ochronę zwykłej umowy najmu?

Zwykła umowa najmu to popularne i wygodne rozwiązanie. Nie zabezpiecza ona jednak zysków właścicieli nieruchomości przed nieuczciwymi i nierzetelnymi lokatorami, a typowa kaucja prawie nigdy nie rekompensuje realnych strat.

podpisz umowę najmu zwykłego z gwarancją rendin

Zwrócimy Ci wszystkie pieniądze utracone z powodu braku zapłaty czynszu najmu i opłat licznikowych, aż do wysokości 10-krotności Twojego czynszu najmu (jeśli czynsz to 5.000 zł, gwarancja Rendin chroni Cię do kwoty 50.000 zł!).

Nasz dział prawny doradzi i pomoże w każdej sprawie związanej z wynajętym lokalem. W razie problemów z najemcą będzie też mediować, by spór jak najszybciej zakończył się po Twojej myśli.

Rendin to tysiące podpisanych umów najmu i setki problemów, które skutecznie i szybko rozwiązaliśmy dla naszych klientów. Nasza wiedza i doświadczenie stoją zawsze po Twojej stronie.

Klienci wysoko oceniają ochronę Rendin

Wystarczy sprawdzić entuzjastyczne recenzje od wynajmujących, których wybawiliśmy z kłopotów.

0 +
Zweryfikowanych lokatorów
0 +
Podpisanych umów
0 + zł
Oszczędzone przez naszych klientów
0
Lata na rynku

Jarosław Kwiecień

Wynajmujący

Rendin to nie tylko platforma technologiczna usprawniająca zawarcie umowy pomiędzy wynajmującym a najemcą, to przede wszystkim zespół profesjonalistów i nowoczesne know-how bezpiecznego wynajmu mieszkania. Przekonałem się o tym, kiedy pojawiły się problemy. Współpracując z Rendin, nie pozostałem sam. Przedstawiciel Rendin okazał się sprawnym i skutecznym negocjatorem – problemy zostały rozwiązane. Po zdobytych doświadczeniach uważam, że warto skorzystać z nowoczesnych rozwiązań oraz umiejętności i wiedzy zespołu Rendin. Dlatego polecam wynajęcie mieszkania przez platformę Rendin.

Jakub Kowalski

Wynajmujący

Jeśli firma po prostu weryfikuje lokatora, ale nie daje żadnych gwarancji, nie daje mi to poczucia pewności. W przypadku Rendin mam pewność, że zależy Wam na odpowiednim przeprowadzeniu weryfikacji, bo później bierzecie odpowiedzialność finansową za tę osobę.

Sebastian Oswald

Wynajmujący

Lubię nowe rozwiązania i od razu spodobało mi się zabezpieczenie najmu Rendin. Nie ma drugiego takiego rozwiązania na rynku, a przekonuje mnie też to, że firma pochodzi z Estonii, czyli wylęgarni dobrych startupów. Szybko odpowiadają na pytania, a aplikacja jest intuicyjna i przyjazna. Polecam.

Karolina Drąg

Wynajmujący

Polecam nie tylko ze względu na poręczenie do Rendin, ale też ze względu na świetną obsługę klienta. W bardzo długiej rozmowie, gdzie miałam dużo pytań, dostałam wszystkie odpowiedzi wyczerpująco i w miły sposób. Polecam szczególnie jeśli nie ma się jeszcze doświadczenia z wynajmowaniem mieszkań.

Tadeusz Kula

Wynajmujący

Straciłem 4 miesiące czynszu i opłat. Nie miałem zabezpieczenia Rendin. Z nową umową już będę miał.

Anna Kisicka-Turkuła

Wynajmujący

Polecam współpracę z platformą Rendin, wsparcie prawników od samego początku do końca w procesie najmu, mam nadzieję na udaną dalszą współpracę. :)

Barbara Sarnecka

Wynajmujący

Profesjonalne podejście do tematu , kopalnia wiedzy dla niewprawnych wynajmujących i najemców oraz kompetentna załoga firmy. Polecam.

Gabriela Kielak

Wynajmujący

Bardzo pomocna firma przy wynajmie mieszkania, weryfikacja potencjalnych kandydatów. Szybko i wyczerpująco odpowiadają na pytania. Wszystkie dokumenty w jednym miejscu w dostępnej, intuicyjnej aplikacji. Polecam dla wynajmujących jak i dla lokatorów.

Marta Danielewicz

Wynajmujący

Bardzo polecam wynajem mieszkania za pośrednictwem platformy Rendin. Zawarcie umowy było bardzo szybkie i bezproblemowe, ale co ważniejsze została ona zawarta dopiero po pozytywnej weryfikacji najemcy. Dodatkowo umowa została przygotowana w oparciu o aktualne przepisy prawa, więc nie musieliśmy się obawiać, że z naszej strony coś zostanie pominięte. W trakcie całego procesu mogliśmy liczyć w każdym momencie na bardzo profesjonalną pomoc naszego opiekuna, za co bardzo dziękujemy.

Artur Dolecki

Wynajmujący

Bezstresowe ogarnięcie umowy najmu, i “święty spokój” po jej podpisaniu. Tego szukałem.

Dorota Was

Wynajmujący

Polecam współpracę z Rendin Polska. Dobra komunikacja, wsparcie w rozwiązywaniu problemów, mili ludzie. :)

Piotr Stachowiak

Wynajmujący

Robią to co obiecują. Miałem problem z lokatorem i pomogli zakończyć szybko umowę. Były małe zniszczenia i zostały pokryte przez Rendin.

Filip Kowarski

Wynajmujący

Straty finansowe powodowane przez nieuczciwego najemcę mogą być naprawdę duże. To nie tylko niezapłacony czynsz i koszty remontu zdewastowanego lokalu, ale też pieniądze, których nie zarobiliśmy przez przestój potrzebny na remont i znalezienie nowego najemcy. Na szczęście żyjemy w ciekawych czasach i kiedy pojawia się problem, szybko znajduje się ktoś, kto ten problem chce rozwiązać. Rozwiązanie proponowane przez Rendin jest na tyle ciekawe, że wynająłem przez platformę cztery mieszkania.

Michał Korneszczuk

Wynajmujący

Wynajmuje przez Rendin od 3 miesięcy. Fajny proces i duża pomoc w przygotowaniu dokumentów.

Małgorzata Lindner

Wynajmujący

Z czystym sumieniem daję 5/5 gwiazdek. Dobra obsługa klienta, wygodny interfejs, łatwość poruszania się po platformie i przede wszystkim usługa, która rozwiązuje mój problem. Myślałam o ubezpieczeniu wynajmu, ale zabezpieczenie płatności i to, że nie jestem sama w razie problemu, tylko mam wsparcie prawników przekonało mnie bardziej. Przydało się już od początku, gdy miałam pytania na etapie samego pójścia do notariusza z umową najmu okazjonalnego. Mogę zdecydowanie polecić.

Andrzej Wasilewski

Wynajmujący

Firmę polecili mi znajomi, którzy wynajmują poprzez Rendin i są zadowoleni. Też wynająłem swoje mieszkanie i też jestem zadowolony. Na razie nie mam problemów z lokatorem, więc brak doświadczeń jak rozwiązują takie sytuacje, ale miałam wsparcie obsługi klienta od początku przy zawieraniu umowy, więc mam nadzieję, że tak też będzie gdyby pojawiły się jakieś problemy.

O nas

Kim jesteśmy?

Rendin powstał w 2019 roku, w Estonii, we współpracy z firmą ubezpieczeniową ERGO. Po pierwszych sukcesach zdecydowaliśmy o wejściu na większy rynek i zaoferowaliśmy ochronę wynajmującym także w Polsce.

Nasz zespół to ponad 25 osób, które pracują w Polsce i Estonii. To między innymi doświadczeni specjaliści obsługi klienta, ubezpieczeń i technologii oraz prawnicy. Wszyscy ze świetną znajomością rynku nieruchomości oraz najmu.

Tworzymy bezpieczne środowisko wynajmu nieruchomości. Takie, w którym właściciele nie muszą już obawiać się powierzać swoje lokale nieznajomym lokatorom.

Załóż konto za darmo

Najczęściej zadawane pytania:

Ile kosztuje usługa Rendin? Skąd mogę wiedzieć, czy lokator zapłacił opłatę Rendin?

Czy aplikacja Rendin jest dostępna także na komputerze?

Czy to prawda, że mogę podpisać umowę jedynie na czas określony?

Czy zapewniacie wzór umowy najmu? Czy mogę użyć także własnego wzoru umowy?

Znalazłem już lokatora, czy i tak muszę umieścić ogłoszenie na Rendin?

Czy Rendin to alternatywa dla ubezpieczenia nieruchomości?

Szukasz odpowiedzi na inne pytanie? Sprawdź nasze FAQ

Szukasz lepszego zabezpieczenia na wypadek konieczności eksmisji lokatora?

Mamy je dla Ciebie! Wybierz najem okazjonalny i zyskaj szybką ścieżkę eksmisji oraz pełną gwarancję finansową Rendin.

Umowa najmu okazjonalnego

Długoterminowa umowa zawierana na okres od 3 miesięcy do 10 lat, między wynajmującym będącym osobą fizyczną a najemcą. Najemca musi podpisać oświadczenie o dobrowolnym poddaniu się eksmisji u notariusza.

  • Ochrona przed stratami finansowymi i zniszczeniami do wysokości 10-krotności miesięcznego czynszu

  • Szybsza i łatwiejsza eksmisja lokatora w razie problemów

  • Wymaga podpisania oświadczenia najemcy u notariusza

Zwykła umowa najmu

Długoterminowa umowa zawierana na okres od 3 miesięcy do 10 lat, między wynajmującym będącym osobą fizyczną lub firmą a najemcą. Nie ma konieczności podpisywania umowy ani załączników w obecności notariusza,

  • Ochrona przed stratami finansowymi i zniszczeniami do wysokości 10-krotności miesięcznego czynszu

  • Wzór umowy zgodny z aktualnymi przepisami

  • Podpisanie umowy online i pomoc fachowców na każdym kroku

postaw na bezpieczny wynajem

Najbezpieczniejsza umowa - najem zwykły z Rendin

Podpisz bezpieczną umowę z gwarancją ochrony.

Zarejestruj się na Rendinn. Utwórz umowę najmu, zaproś swojego najemcę, albo znajdź go razem z nami, a potem podpisz umowę z zabezpieczeniem Rendin i ciesz się bezstresowym wynajmem.

Wystarczy tylko kilka kroków, by zapewnić sobie spokój i gwarancję zysków z nieruchomości oraz pomoc prawną, jeśli pojawią się problemy.

Załóż konto za darmo