Szybki i uczciwy wynajem bez kaucji

Nie zamrażaj tysięcy złotych, zachowaj je na ważniejsze wydatki! Znajdź mieszkanie z uczciwą umową i gwarancją wsparcia Rendin na każdym etapie wynajmu.

Znajdź mieszkanie bez kaucji

Najem z Rendin to spokój dla lokatora

Nie musisz martwić się kaucją, dziwnymi umowami i tym, że w wypadku problemów zostaniesz sam. Sprawiamy, że rynek najmu staje się się uczciwy dla wszystkich!

Nie martwisz się kaucją

Kaucja to całkowita przeszłość. Nie martwisz się tym, czy i kiedy właściciel Ci ją odda. Jeśli powstaną jakieś należności masz pewność rzetelnej wyceny realnej ich wartości zamiast kwoty "z palca".

Pomagamy w razie kłopotów

Wspieramy Cię w razie nagłych problemów finansowych. Masz trudności w spłacie kosztów najmu? Nie przejmuj się! Rozwiążemy ten problem, rozłożymy płatności na raty lub znajdziemy inne rozwiązanie.

Gwarancja sprawiedliwej umowy

Umowa, którą otrzymasz jest prawnie wiążąca. Właściciele wynajmujący mieszkania przez Rendin dostają od nas wzory umów stworzone przez nasz zespół prawny. Dlatego umowa jest fair dla obu stron.

Rynek najmu jest jednym z najlepszych dla złych ludzi, po obu stronach. Jeśli jesteś złym lokatorem, możesz zniszczyć czyjąś własność, nie zapłacić, a właściciel niewiele z tym może zrobić. (...) Z drugiej strony, jeśli właściciel zabierze ci kaucję bez przyczyny, to jako lokator też nie masz co z tym zrobić. Rendin stworzyłem po to, żeby wesprzeć dobrych.

Alain Aun
Współzałożyciel i Prezes Zarządu Rendin

Znajdź idealne mieszkanie z Rendin!

Sprawdź je i zgłoś się jako chętny, a będziesz mógł natychmiastowo umówić się na ich zobaczenie!

Brak zmartwień dotyczących kaucji

Jeśli chcesz wynająć mieszkanie, najczęściej musisz opłacić kaucję w wysokości nawet do 2-3 krotności czynszu, a do tego czynsz za pierwszy miesiąc. W efekcie robi się z tego gigantyczna kwota na start. Z Rendin nie ma konieczności płacenia kaucji, której możesz nie odzyskać.

Zamiast kaucji wystarczy pokrywać niską, miesięczną opłatę wynoszącą 2,5% czynszu. Czasem pokrywa ją sam właściciel, czasem lokator, a czasem ten koszt jest podzielony na obie strony. Zależy to od Was.

Ludzkie i transparentne podejście

Wiemy, że sytuacje są różne i czasem pojawią się niespodziewane sytuacje, które uniemożliwią uregulowanie zobowiązań za najem - na przykład strata pracy, choroba czy rozstanie

Z nami wiesz, że nie zostajesz sam. Znamy realia i to realia ukształtowały Rendin, aby być solidnym partnerem w razie przeciwności losu. Pomogliśmy w ten sposób już wielu lokatorom.

Jak korzystać z Rendin

Z nami szybko znajdziesz mieszkanie bez kaucji i podpiszesz umowę. Prawie wszystkie kroki, od poszukiwania, przez kontakt z właścicielem, aż po podpisanie umowy, możesz zrealizować online!

Znajdź interesujące Cię mieszkanie

Zgłoś swoje zainteresowanie

Zajmie to nie więcej niż 60 sekund!

W celu zadbania o obie strony najmu, na tym etapie dokonujemy sprawdzenia, czy lokator nie zalega z płatnościami np. za zaciągnięte pożyczki. Więcej o tym przeczytasz u dołu strony w sekcji FAQ.

Porozmawiaj z właścicielem

Po pozytywnej weryfikacji prześlij wynajmującemu swoje dane, aby mógł się z Tobą skontaktować. Sam też otrzymasz dane kontaktowe do właściciela, aby móc do niego zadzwonić.

Możesz od razu skontaktować się z właścicielem. Odpowie on na wszystkie Twoje pytania, umówisz się z nim także na oglądanie mieszkania.

Sprawdź propozycję umowy

Właściciel wyśle Ci projekt umowy najmu online - szkic przygotowali nasi prawnicy. Możesz wraz z nim dodać do projektu dodatkowe punkty.

Podpisz umowę

Kiedy umowa jest już gotowa, uzupełnij ją o niezbędne dane, aby zakończyć i cieszyć się wynajmowaniem bez kaucji. W wypadku umowy najmu okazjonalnego konieczna będzie wizyta u notariusza. Rodzaj umowy ustalasz bezpośrednio z właścicielem nieruchomości.

Piszą o nas

Najczęściej zadawane pytania

Co zyskam wynajmując z Rendin?

Znalazłem ogłoszenie, ale nie jest ono na Rendin, co zrobić?

Czy w mieszkaniu mogę mieć zwierzę?

Jak będę płacić za usługę Rendin?

Jak wygląda podpisanie umowy?

Z kim podpisuję umowę?

Na czym polega weryfikacja lokatora?

Masz jeszcze pytania?

Skontaktuj się z nami