Kim jesteśmy

Dajemy wynajmującym bezpieczeństwo, spokój i pewność zysków z ich nieruchomości

WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI:

Czym jest Rendin?

Zapewniamy uczciwe warunki korzystania z lokali, by wynajmujący wiedzieli, że oddają nieruchomości w bezpieczne ręce, a w razie problemów jesteśmy partnerem, który chroni ich przed stratami.

Zapobiegamy trudnościom w wynajmie i pomagamy je rozwiązywać, jeśli wystąpią. Bierzemy na siebie ryzyko i odpowiedzialność finansową za straty, by właściciele lokali na wynajem nie musieli tego robić. Nasza usługa to:

  • Zapobieganie stratom – dzięki weryfikacji pomagamy wybrać odpowiedniego najemcę, zmniejszając ryzyko problemów.

  • Zabezpieczenie finansowe - rekompensujemy niezapłacony czynsz i szkody w nieruchomości do wysokości 10x czynszu.

  • Doradztwo prawne – zapewniamy bezpłatne, profesjonalne porady na każdym etapie Twojego wynajmu.

  • Cyfrowy proces i dokumenty – weryfikacja lokatora online i protokół zdawczo-odbiorczy ułatwiają formalności w najmie.

  • Profesjonalne umowy – dostajesz od nas bezpieczne wzory dokumentów opracowane przez naszych prawników.

Nasza misja: bezpieczny wynajem

Masz mieszkanie na wynajem i obawiasz się, że trafisz na nieuczciwego lokatora? Takiego, który nie zapłaci albo zrobi szkody we wnętrzu? Rendin oferuje wynajmującym skuteczną ochronę nieruchomości i zysków oraz daje im spokojny sen.

Weźmiemy Twoje ryzyko na siebie i ochronimy Cię przed utratą pieniędzy oraz szkodami majątkowymi. Nasza misja to bezpieczny i prosty wynajem od A do Z oraz profesjonalna pomoc ekspertów rynku nieruchomości na każdym kroku.

Na Rendin podpiszesz profesjonalną umowę ze sprawdzonym lokatorem, za którym nie ciągną się długi. W razie dowolnych wątpliwości otrzymasz pomoc od działów wsparcia klienta oraz prawnego.

Aplikacja Rendin będzie wspomagać Cię w całym procesie, od umieszczenia ogłoszenia o lokalu na wynajem, po protokół zdawczo-odbiorczy, kiedy lokator będzie się wyprowadzał.

Rendin to też dla lokatorów wynajem bez wpłacania kaucji, ponieważ to my jesteśmy dla wynajmującego gwarantem dotrzymania warunków umowy.

Nasza historia: rozwój i innowacja

Rendin powstał jako pomysł dwóch wizjonerów, Alaina i Maiko, w Estonii, gdzie gospodarka opiera się na technologiach. Wraz z szybką ewolucją od koncepcji do prężnie działającego start-upu, firma wprowadziła nowatorską formę ochrony wynajmujących i lokatorów, która upraszcza i zabezpiecza wynajem mieszkań. 

Rendin spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem na estońskim rynku, co dało energię do poszukiwania nowych horyzontów. Badając możliwe kierunki ekspansji, Alain i Maiko, wraz ze swoim zespołem ekspertów zwrócili uwagę na Polskę – kluczowego gracza w sektorze wynajmu w Europie Środkowo-Wschodniej. 

Tutaj odkryli duże zapotrzebowanie na nowoczesne rozwiązania w zakresie ochrony nieruchomości, doskonale odpowiadające wizji Rendin. Znaleźli też oddane osoby, chcące wraz z nimi zmieniać najem na lepsze.

Cieszymy się zaufaniem tysięcy wynajmujących

Liczby nie kłamią. Ochrona umów najmu od Rendin to najlepszy sposób, by zapewnić sobie bezpieczeństwo oraz spokój, kiedy wynajmujesz swoją nieruchomość.

Nr 1
najlepsza platforma ochrony najmu
13 000+
wynajmujących dołączyło do Rendin
48 000+
zweryfikowanych lokatorów

Kim jesteśmy, a kim nie jesteśmy?

Rendin to nie jest ubezpieczenie nieruchomości. To coś więcej.

Nasza oferta wykracza poza typową ochronę ubezpieczenia nieruchomości, wypełniając luki i chroniąc to, czego nie zabezpiecza polisa. Zdecydowanie zalecamy jednak posiadanie ubezpieczenia na wypadek wypadków (każda nieruchomość powinna mieć taki rodzaj ochrony).

Nasza gwarancja zabezpiecza wynajmujących tam, gdzie ubezpieczenie domu zawodzi. W Rendin na pierwszym miejscu zawsze stawiamy ochronę i wierzymy, że zapobiegać jest lepiej niż leczyć. Oferujemy zatem weryfikację kandydatów na lokatorów, by zmniejszyć prawdopodobieństwo problemów. Jeśli one jednak wystąpią, dokładamy wszelkich starań, by je skutecznie rozwiązać. Jeżeli i to się nie powiedzie, rekompensujemy straty wynajmującego, zwracając niezapłacony czynsz i koszt naprawienia szkód wyrządzonych przez lokatora.

Nie jesteśmy biurem nieruchomości, ani nie zarządzamy lokalami, ale możemy zapewnić Ci także takie usługi.

Zwiększamy komfort wynajmu, dając Ci profesjonalne wsparcie na każdym jego etapie. Nie działamy jednak jak tradycyjna agencja wynajmu ani firma zarządzająca i nie nadzorujemy Twojej nieruchomości tak, jak one.

Aby otrzymać dodatkowe do ochrony Rendin usługi i mieć pewność, że Twoja nieruchomość jest profesjonalnie zarządzana, skontaktuj się z naszym zespołem wsparcia klienta. Współpracujemy z wieloma firmami z branży nieruchomości i z przyjemnością zaoferujemy naszą ochronę oraz codzienne zarządzanie lokalem w jednym pakiecie.

Rendin nie jest pośrednikiem. To miejsce, w którym bezpiecznie wynajmiesz swój lokal.

Jesteśmy Twoim partnerem w ochronie wynajmu, a nie kolejnym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Z nami nie musisz się martwić żadnymi umowami na wyłączność ani dodatkowymi formalnościami.

Wspieramy Cię przed, w trakcie i nawet po wynajmie dzięki naszej kompleksowej usłudze. Możesz dzięki temu spać spokojnie, w czasie gdy Twoja nieruchomość pracuje dla Ciebie. Interesują Cię szczegóły? Dowiedz się więcej o korzyściach Rendin lub zobacz, jak korzystać z Rendin.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Jeśli masz dodatkowe pytania, nasz zespół z przyjemnością na nie odpowie.

Skontaktuj się z nami

Ochrona dostępna w całej Polsce

Rendin chroni Cię bez względu na to, gdzie znajduje się Twój lokal na wynajem. Nie ograniczamy się tylko do dużych miast.

By skorzystać z ochrony Rendin załóż bezpłatne konto, wprowadź dane w kreatorze umowy i podpisz ją z lokatorem. Łatwo, szybko i bez zbędnej papierologii.

Możesz też utworzyć ogłoszenie i znaleźć lokatora z Rendin, a w między czasie przygotować umowę z 10 razy większą ochroną niż standardowa kaucja.

WSPIERAJĄ NAS:

Ulepszamy rynek najmu w Polsce

Choć jesteśmy na nim dopiero od niedawna, już wywarliśmy wielki wpływ na relacje między wynajmującymi a lokatorami. Chcemy dalej je udoskonalać i na nowo definiować dobre praktyki dzięki innowacyjnym rozwiązaniom.

200 000+ metrów kwadratowych

To powierzchnia, którą pomogliśmy wynająć i ochranialiśmy w 2023 roku.

To tyle samo, co 29 boisk piłkarskich lub 154 baseny olimpijskie.

5 000 000+ zł

To kwota, na którą zrekompensowaliśmy straty naszych wynajmujących

Dotrzymujemy danego słowa. Jeśli lokator zalega z płatnościami lub niszczy nieruchomość, zwrócimy Ci stracone pieniądze.

Poznaj ludzi stojących za Rendin

Zobacz zespół odpowiedzialny za bezpieczny wynajem nieruchomości. Łączymy doświadczenie w branży z pasją do nowych technologii. Jako eksperci ochrony finansowej wynajmujących używamy naszych umiejętności i entuzjazmu, by zrewolucjonizować ochronę wynajmu.

Zobacz, jak to działa

Zanim się zarejestrujesz, przeczytaj nasz przyjazny przewodnik na temat rozpoczęcia korzystania z Rendin. Wszystkie kroki są dokładnie opisane, a sam proces jest zaskakująco prosty!

Wynajem. W wersji turbo.

Dowiedz się, jak Rendin może pomóc Ci zabezpieczyć i ulepszyć Twoje doświadczenia z wynajmem. Oferujemy narzędzia i zasoby dla właścicieli, począwszy od tworzenia ogłoszeń po ochronę najmu i lepsze zrozumienie prawa, aby pomóc Ci efektywniej zarządzać swoją nieruchomością.

Bezpłatne ogłoszenia

Bezpłatnie twórz i zarządzaj swoimi ogłoszeniami dotyczącymi najmu

Ochrona i gwarancja

Zamień kaucję na sprawdzone rozwiązanie, które zapewnia 10-krotnie lepsze zabezpieczenie.

Jak korzystać z Rendin

Otrzymaj szczegółowe wskazówki, jak zoptymalizować Twój najem.

Historie klientów

Zapoznaj się z przykładami z życia wynajmujących korzystających z Rendin.

Napisz swoją historię sukcesu z Rendin

Nasze doświadczenie w weryfikacji kandydatów na lokatorów i tworzeniu profesjonalnych umów najmu pozwoliły osiągnąć 99% skuteczność w zapewnianiu wynajmu bez problemów. W tych rzadkich przypadkach, w których pojawiły się kłopoty, zrekompensowaliśmy wynajmującym utracone pieniądze.

20+
rozwiązanych trudnych spraw

Zakończyliśmy sukcesem ponad 20 skomplikowanych spraw.

Zobacz historie klientów
13 000+
szczęśliwych wynajmujących

Jesteśmy dumni z ocen na 5 gwiazdek 
oraz ponad 600 pozytywnych opinii.

Poznaj naszych wynajmujących

Włącz ochronę umowy najmu. Ciesz się spokojem i licz zyski.

Weryfikuj swoich kandydatów na lokatora jednym kliknięciem i zyskaj ochronę swoich pieniędzy aż 10x większą niż kaucja. Poznaj bezpieczeństwo i wygodę najmu z Rendin.