Zwiększyliśmy wygodę zarządzania umowami

Od dłuższego czasu pracujemy w Rendin nad ułatwieniem użytkownikom zarządzania umowami najmu bezpośrednio w przeglądarce. Teraz osiągnęliśmy pierwszy kamień milowy – kilka kluczowych czynności można już wykonać bezpośrednio na naszej stronie bez przechodzenia do aplikacji Rendin, która jest zoptymalizowana przede wszystkim pod kątem urządzeń mobilnych.
Data publikacji 21.12.2022
Treści w tym artykule mogą być nieaktualne!
Zwiększyliśmy wygodę zarządzania umowami

Co oznacza nowe rozwiązanie do zarządzania umowami?

Całe doświadczenie na komputerze jest o teraz wiele wygodniejsze. Na przykład: ogłoszenia najmu stworzone na platformie Rendin mogą być bezpośrednio przekształcone w umowę, więc nie trzeba już przemieszczać się tam i z powrotem między dwoma różnymi środowiskami (strona internetowa i aplikacja mobilna).

Do tego nowe karty umów online zawierają dużo informacji i umożliwiają szybkie przejrzenie danych najemcy, właściciela i wynajmowanej nieruchomości (w zależności od roli). Mamy nadzieję, że użytkownicy, którzy zawarli już kilka umów w naszym środowisku, będą czuli się swobodnie podczas zarządzania swoimi kontraktami.

Na dokładkę: stworzyliśmy również wygodny sposób, dzięki któremu najemca może dokładnie zobaczyć, jak daleko jest w umowie i gdzie został dodany jako najemca. Obecnie widok szczegółowy dla najemcy zawiera mniej informacji, ale stale pracujemy nad jego udoskonaleniem.

Należy pamiętać, że to zupełnie nowe rozwiązanie, więc niektóre czynności wciąż muszą być wykonane w aplikacji. Są to przede wszystkim rozwiązanie umowy i zakończenie protokołu zdawczo-odbiorczego. Pracujemy jednak nad jak najszybszym dodaniem tych opcji do strony internetowej.

Warto też mieć świadomość, że podczas zarządzania umowami na stronie internetowej mogą wystąpić błędy. Będziemy bardzo wdzięczni, jeśli dasz nam znać, gdy coś zauważysz (bezpośrednio do Centrum Pomocy).

Co teraz?

Czeka nas krótki odpoczynek po całej masie pracy! Życzymy wszystkim naszym klientom, fanom, przyjaciołom i konkurentom Wesołych Świąt! A w nowym roku wracamy z hukiem. Pracujemy nad tym, aby Rendin stawał się coraz wygodniejszą, lepszą i bardziej dostępną platformą do wynajmu nieruchomości i zapewnienia bezpieczeństwa w relacji najmu.