Filip Kowarski: Miałem w mieszkaniu lokatorkę-oszustkę!

Obejrzyj filmy poniżej i poznaj całą historię Filipa. Potem zobacz jak ochrona Rendin działa w praktyce i ile z nią zyskasz!

JAK TO SIĘ ZACZĘŁO

Filip Kowarski to inwestor w nieruchomości, ekspert od flipów i wynajmu na pokoje. Jest twórcą narzędzia Moniter, które usprawnia przeszukiwanie portali z ofertami nieruchomości. Stworzył też autorski system Flipy 2.0, który pozwala w sposób przewidywalny zarabiać na nieruchomościach.

Filip kupił niedawno kilka mieszkań, które trafiły na rynek najmu. Dwa z nich postanowił wynająć za pośrednictwem Rendin, najbardziej bezpiecznego i prostego rozwiązania w zakresie umów najmu.

I JAK SIĘ SKOŃCZYŁO

– Jeśli inwestujesz w nieruchomości na wynajem, to z pewnością prędzej czy później zetkniesz się w typowymi dla tego biznesu problemami. To nie jest pytanie, czy trafi ci się problematyczny lokator, tylko kiedy.

Kto jest gorszy od niepłacącego najemcy? Niepłacący najemca, który dewastuje mieszkanie. A kto jest gorszy od takiego najemcy? Najemca, który nie płaci, dewastuje i nie ma zamiaru się wyprowadzić. Powiększa tym samym nasze straty. 

Co więcej, jest na tyle sprytny i tak lawiruje w prawie, że przeciąga maksymalnie moment wyprowadzki. Taka właśnie historia mi się przydarzyła, ale wyszedłem z tego obronną ręką – mówi Filip Kowarski.

Sprawdź, co Ci oferujemy

Poręczenie o wartości 10x miesięcznego czynszu

Rendin oferuje właścicielom ochronę przed brakiem opłat za czynsz i media oraz ochronę nieruchomości o wartości 10x miesięcznego czynszu.

Weryfikacja lokatorów

Sprawdzamy, czy Twoi kandydaci na lokatorów są zadłużeni (w biurze informacji gospodarczej ERIF). Dzięki temu określamy ich wypłacalność i wiarygodność.

Rozwiązujemy konflikty z lokatorem

Nasi prawnicy pomogą Ci w razie potrzeby. W zakres zobowiązań Rendin wchodzi zapobieganie problemom z lokatorem oraz ich rozwiązywanie.

Żadnych wysokich opłat

Opłata Rendin, czyli 2,5% miesięcznego czynszu, jest pokrywana przez lokatora. Usługa jest w pełni darmowa dla właściciela mieszkania!

Wzór umowy i załączników

Właściciele korzystający z naszej platformy otrzymują dostęp do w pełni zgodnej z aktualnymi przepisami umowy najmu długoterminowego.

Intuicyjny proces najmu

Pomagamy w procesie najmu od początku do końca. Oferujemy dokumenty, poręczenie finansowe oraz eksperckie wsparcie.

0 +
Zweryfikowanych lokatorów
0 +
Podpisanych umów
0 + zł
Oszczędzone przez naszych klientów

Problemy z najemcami potrafią zaskoczyć

Rendin: Kim jesteśmy?

Rendin zabezpiecza i usprawnia proces wynajmowania nieruchomości. Chronimy obie strony umowy przez cały okres najmu i oferujemy gwarancję pokrycia strat finansowych wynajmującego do wysokości 10x miesięcznej kwoty czynszu.

Naszym celem jest sprawienie, by wynajem był lepszy niż kiedykolwiek: bezpieczny, niezawodny i bezproblemowy.

Rendin założyli w 2019 roku dwaj przedsiębiorcy: Alain Aun i Maiko Saluorg. Na nasz rozwój pozyskaliśmy ponad 11 milionów złotych, a główni inwestorzy to fundusze inwestycyjne takie jak Tera Ventures, Truesight Ventures i Iron Wolf Capital.

Nasz zespół liczy obecnie 30 osób i stale się rozrasta. Firma działa obecnie w Estonii i Polsce.