← Powrót do artykułów

Tinder w wersji Rendin

19.09.2022

Tinder w wersji Rendin

Nasz zespół produktowy ponownie włożył wiele pracy w dostarczenie klientom nowych, pomocnych funkcji, dzięki którym korzystanie z Rendin jest jeszcze lepsze i wygodniejsze. Więc jakie są najważniejsze zmiany, które pojawiły się ostatnio na stronie lub w aplikacji Rendin?

Stworzyliśmy swoją wersję Tindera dla rynku najmu

Choć otrzymywanie wielu kandydatur jest dla wynajmujących bardzo korzystne, komunikacja i dobór najemcy to wciąż jedna z najbardziej czasochłonnych części procesu najmu. Ale to już przeszłość! Od teraz właściciele mogą zobaczyć w naszym środowisku online jeszcze więcej danych o najemcach niż wcześniej. Dzięki temu będą mogli zobaczyć na profilu lokatora mnóstwo przydatnych informacji, które pomogą im dobrać odpowiednich kandydatów na zorganizowanie oglądania nieruchomości.

Funkcja przydatna też dla najemców

Najemca to już nie tylko nazwisko i numer telefonu, ale coś dużo bardziej znaczącego. Lokatorzy mogą teraz dodać zdjęcie i przegląd kariery i edukacji, a także wskazać w profilu swoich współlokatorów i zwierzęta domowe. W praktyce najemcy z bardziej wyczerpującymi profilami znajdują dla siebie nowy dom dużo szybciej!

Profil firmowy już dostępny w przeglądarce

Coraz częściej widzimy właścicieli, którzy chcą wynajmować swoje nieruchomości jako firma. Wcześniej stworzenie profilu firmy było możliwe tylko w aplikacji mobilnej Rendin (dostępnej w Google Play i App Store), a teraz teraz można to zrobić również w przeglądarce w widoku "Wynajmujący – Twój profil". Warto jednak pamiętać, że firma nie może zarejestrować się jako najemca.

Drobiazgi też się liczą

Oprócz zmian na dużą skalę zawsze pracujemy też nad wieloma drobiazgami, które z pewnością są równie ważne.

Usunęliśmy pole wyboru opłaty za pośrednictwo. Od teraz opłatę za pośrednictwo można dodać przy pomocy przycisku "Dodaj opłatę stałą", gdzie można wybrać spośród różnych rodzajów jednorazowych lub miesięcznych opłat o stałej wartości, a także dodać kwotę.

Udostępnianie podglądu umowy. Poprzednio w środowisku Rendin w wersji PC nie było przycisku udostępniania podglądu umowy. Teraz jest on już dostępny!