Nowości w Rendin: umowa najmu zwykłego z dodatkową ochroną oraz jeszcze większa gwarancja finansowa dla wynajmujących

Nowość! W ofercie Rendin znajdziesz teraz także najem zwykły - najpopularniejszą formę umów najmu w Polsce. Dodatkowo zwiększamy gwarancje rekompensaty strat finansowych dla wszystkich nowych umów do aż 10x wysokości czynszu!
Data publikacji 19.05.2023
Treści w tym artykule mogą być nieaktualne!
Nowości w Rendin: umowa najmu zwykłego z dodatkową ochroną oraz jeszcze większa gwarancja finansowa dla wynajmujących

Zwykła umowa najmu od teraz dostępna dla naszych klientów

Nasi klienci chwalą sobie znakomitą ochronę na wypadek konieczności eksmisji lokatora, jaką daje najem okazjonalny oraz instytucjonalny. Dużej części z nich brakowało jednak możliwości podpisania przez Rendin także zwykłej umowy najmu. Zgodnie z oczekiwaniem klientów, włączamy ją do oferty.


Dodatkowa ochrona wynajmującego teraz także dla najpopularniejszej umowy najmu w Polsce

Od teraz na Rendin podpisać można także umowę najmu zwykłego i wzbogacić ją o nasze unikatowe rozwiązanie dla właścicieli nieruchomości na wynajem, czyli:

  • gwarancję rekompensaty strat finansowych spowodowanych przez najemcę;

  • weryfikację kandydatów na lokatorów i ich sytuacji finansowej;

  • profesjonalną pomoc prawników, kiedy tylko jej potrzebujesz.

Oferowana przez Rendin ochrona jest całkowicie bezpłatna dla właściciela nieruchomości na wynajem. Najemca płaci jedynie niewielką, miesięczną opłatę w wysokości 2,5% czynszu najmu.


Co daje Ci umowa najmu zwykłego Rendin?

Przede wszystkim radykalnie wyższy poziom bezpieczeństwa dla Ciebie, jako osoby, która zarabia na wynajmie lokali. Od chwili podpisania umowy w serwisie Rendin zwrócimy Ci pieniądze za każdą szkodę spowodowaną przez najemcę i w przypadku gdy przestanie on regulować należny czynsz lub opłaty. Górna granica naszej gwarancji to aż 10-krotność Twojego miesięcznego czynszu.

Umowa Rendin to również pewność, że zapisy dokumentu są zgodne z obowiązującymi przepisami i aktualne.

Prawnicy Rendin stworzyli dla Ciebie idealną umowę najmu zwykłego i aktualizują jej postanowienia za każdym razem, kiedy wymaga tego zmieniające się prawo dotyczące wynajmu. Nie musisz już szukać w ciemno wzoru umowy w internecie, ryzykując, że podpiszesz nieprofesjonalnie przygotowany dokument.

Zobacz w szczegółach wszystkie korzyści, jakie daje umowa najmu zwykłego Rendin.


Zwykła umowa najmu to także idealne rozwiązanie dla inwestorów, którzy wynajmują swoje mieszkania na pokoje, osób, które wynajmują lokale studentom, a także tych, którzy mają stałych najemców i ufają w ich rzetelność.


A co z umowami najmu okazjonalnego i instytucjonalnego?

Wciąż je oferujemy! Jeśli potrzebujesz zabezpieczenia na wypadek konieczności eksmisji lokatora, jakiego nie daje zwykła umowa najmu, podpisz przez Rendin umowę najmu okazjonalnego lub instytucjonalnego, która będzie lepiej chroniła Twoje interesy.

Pamiętaj, że te umowy także mają gwarancję Rendin, a więc ochronę finansową do 10-krotności czynszu, weryfikację kandydatów na najemców oraz pomoc prawną dla wynajmującego.

Blok mieszkaniowy


Jeszcze większa gwarancja finansowa dla wynajmujących

Do tej pory Rendin zabezpieczał każdą umowę najmu podpisaną przez naszą platformę gwarancją rekompensaty strat finansowych do 4-krotności miesięcznego czynszu. Zdecydowaliśmy jednak, że wynajmujący zasługują na jeszcze lepszą ochronę swoich pieniędzy.


Ochrona w wysokości aż 10-krotności stawki czynszu

Od teraz nasza gwarancja finansowa wynosi aż 10 razy więcej, niż miesięczna stawka czynszu najmu zapisana w umowie. Dotyczy to wszystkich nowych umów, które można podpisać przez Rendin: najmu zwykłego, okazjonalnego oraz instytucjonalnego.


Skąd ta zmiana?

Chcemy, by nasi klienci czuli się jeszcze pewniej, wynajmując swoje mieszkania przez Rendin. Często są to lokale o wysokim standardzie, z kosztownym wyposażeniem i adekwatnie wysoką stawką czynszu najmu. Zabezpieczenie w wysokości 10-krotności tej stawki pozwala właścicielom spać spokojnie, kiedy ich mieszkania zarabiają.

Gdy klienci zgłaszają nam problemy z najemcami, reagujemy błyskawicznie, by straty wynajmujących były jak najmniejsze. Dajemy jednak pewność, że w skrajnych przypadkach, kiedy nie doprowadzimy do rozwiązania sprawy szybko, właściciel lokalu i tak będzie zabezpieczony na bardzo wysoką kwotę.